O czym jest blog „Muzyczny Archeolog”

Nazywam się D@rEk. Muzyką zacząłem interesować się już w wieku 12 lat. Wtedy dostęp do muzyki był trudniejszy niż dzisiaj. Jako dziecko prowadziłem spis tego, co wpadało mi w ucho (w TV, radiu). Myślę, że dziś poziom mojej melomanii jest na tyle wysoki, że mogę śmiało pomagać w kreowaniu gustów innych melomanów.

W obecnej dobie internetu jesteśmy bombardowani muzycznymi propozycjami z każdych strony. Nie zawsze są to propozycje warte naszego czasu. Często znalezienie wartościowej muzyki to jak szukanie igły w stogu siana. Muzyczny Archeolog przychodzi z pomocą wszystkim zagubionym w XXI w. melomanom, którym do szczęścia nie wystarczy zestaw radiowej wiązanki aktualnych hitów. Mój blog ma na celu wskazanie tego co najlepsze w muzyce współczesnej i tej bardziej „historycznej”, z poprzednich dekad. Na blogu najistotniejsza jest muzyka, tak więc większość wpisów jest publikowana w formie moich subiektywnych list klasyfikacyjnych. Linki dodane w odnośnikach mają zachęcić was do zakupu oryginalnych płyt danego wykonawcy.

Dobry gust muzyczny zwykle przekłada się na dobry gust w innych dziedzinach życia 🙂 Z tego względu mam zamiar stopniowo rozszerzać tematykę bloga o kolejne tematy 🙂

Życzę udanej lektury:

Muzyczny Archeolog D@rEk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s